אודות אתר קידים - סרטים מצויירים לילדים וגם לכל המשפחה

אצלנו במשפחה, מאוד אוהבים סרטים מצויירים, במיוחד את הסרטים המצויירים "של פעם".

לכן החלטנו להקים, קודם כל עבור המשפחה שלנו – ילדים וגם מבוגרים, אתר סרטים מצויירים לצפייה ישירה. החלטנו לקרוא לו "קידים" (kidim).

אתר "קידים" כולל קבוצה מצומצמת ואיכותית של סרטים מצויירים: סרטים מצויירים "של פעם" – רוד ראנר, באגס באני, פופאי, הפנתר הורוד, טום וג'רי, וכמובן מיקי מאוס הותיק והטוב עם שלל חבריו מבית וולט דיסני. אליהם נוספו גם דורה, בוב ספוג (על פי בקשתה של הבת מאיה) שהם פחות הטעם שלנו ה"מבוגרים", אבל הם שייכים לקבוצה מצומצמת של סרטים מצויירים מ"הדור החדש" שניתן להשלים איתם. בנוסף, תמיד אהבנו את סיפורי פו הדוב, אז צרפנו גם את הסרטים המצויירים של פו הדוב. גם את הדרדסים שעשו קאמבק מוצלח בערוץ הראשון, החלטנו לצרף לאתר.

תוך כדי התהליך הסתבר לנו, שהמשפחה שלנו אינה ייחודית בחיבתה לסרטים המצויירים הקלאסיים. הסתבר לנו כי במשפחות רבות ההורים היו שמחים להצטרף לילדיהם בצפיה בסרטים המצויירים הקלאסיים. באתר "קידים" בחרנו להציג אך ורק את הסרטים המצויירים הללו – סרטים מציירים שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים.

אצלנו במשפחה, לפחות פעם ביומיים ה"מבוגרים" מצטרפים לילדים במשפחה, לצפיה באחד הסרטים המצויירים של "פעם". נסו גם אתם לצפות בסרטים המופיעים באתר "קידים" – ילדים ומבוגרים גם יחד. תראו שניתן להפוך את המחשב למכשיר גיבוש משפחתי, כי לסרט מצוייר טוב – אין גיל והוא מומלץ מגיל 0 עד גיל 99… 

כפי ששמתם לב, "קידים" אינו אתר המכיל את כל הסרטים המצויירים הקיימים, אלא רק את אלו שאנו, באופן אישי אוהבים. אם גם אתם אוהבים את הסרטים המצויירים של פעם – מובטחת לכם הנאה לאורך זמן מהאתר.

למי שאוהב לראות סרטים באייפון, או בכל סמרטפון אחר, האתר מותאם גם לטלפונים חכמים ורוב הסרטים נראים היטב בכל מכשירי הסמרטפון, כך שאפשר לקחת סרטים מצויירים לדרך. (אם אתם כבר כאן, פשוט תסרקו באמצעות מכשיר הסמרטפון שלכם את הקוד בצד שמאל של הדף ותוסיפו אותו לרשימת המועדפים שלכם או הוסיפו אותו כאייקון למסך הסמרטפון שלכם).

אם מצאתם במקור פומבי באינטרנט סרטים שלדעתכם מתאימים להופעה כאן, צרו איתנו קשר ושלחו אלינו את הלינק אליו. אם הוא יתאים – נוסיף גם אותו לאתר קידים.

אם נהנתם מאתר "קידים", אתם מוזמנים להיות חברים טובים, ולשלוח את הקישור לאתר "קידים", לחברים שאתם אוהבים וגם לשתף את חבריכם, באמצעות הדבקת הקישור לאתר, על הקיר שלכם בפייסבוק.

הרבה הנאה ורגעים מאושרים!

סגור לתגובות.